Merhaba! :)

Kendi keşif yolculuğumu sizinle paylaşmak isterim.

1983'de, İstanbul'da doğdum. Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi'nin ardından İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldum.

8 yıllık kurumsal iş yaşamım boyunca, DHL Express ve Turkcell İletişim A.Ş.'de çeşitli görevlerde bulundum. KOBİ lerden, büyük ölçekli global firmalara kadar birçok firmanın müşteri yöneticiliğini üstlendim. Bu sayede müşteri ilişkileri yönetimi, satış, iş geliştirme ve pazarlama alanında kendimi geliştirme imkanı buldum. Her iki kurum bünyesinde birçok farklı konuda eğitim aldım. Aynı dönemlerde, çocukların ve yetişkinlerin gelişimine yönelik birçok sosyal sorumluluk projesinde gönüllü olarak görev aldım. Halen TEGV, LÖSEV ve ZİÇEV gönüllüsüyüm.

İş yaşamında kazandığım tecrübeleri, kişisel gelişim bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek profesyonel bir koç ve eğitmen  olmak için  Yaşam Koçluğu, Nefes Koçluğu, İlişki Koçluğu ve Mindfulness eğitim programlarını tamamladım. Ayrıca ICF (Uluslararası Koçluk Kurumu) tarafından verilmiş akredite koç unvanına (ACC) sahibim.

İlk kitabım Kitabım Mutluluğu Arayanlar İçin  2014’de yayınlandı. Koçluk Atölyesi kitabının da yazarlarından biriyim.

Halen Yaşam Koçluğu, Nefes Koçluğu ve Mindfulness alanlarında bireysel seanslarıma ve grup eğitimlerime devam ediyorum ve kurumlara farklı birçok başlıkta eğitimler sunuyorum.

Keşif yolculuğunuza eşlik edebilmek adına; en kısa sürede görüşebilmek dileğiyle!

Sevgiyle,

logo